Zondag 21 oktober

Achilles ’12 – Suryoye Mediterraneo
(competitie)

Sportpark: ’t Wilbert, Hengelo
Aanvang: 14.00 uur

Achilles'12 Sponsoren

Onze Verenigingsponsoren per 1/12/16 (alfabetisch):

All it takes  www.allittakes.nl
Art2cool www.art2cool.nl
Taxi Baartman www.taxibaartman.nl
Baker Tilly Berk  www.bakertillyberk.nl
BCapital Corporate Consultancy www.bcapital.nl
BCT Architecten, ingenieurs & adviseurs www.bctarchitecten.nl
BDO Hengelo, accountants & belastingadviseurs www.bdo.nl
Eetcafé De Blauwe Engel www.eetcafedeblauweengel.nl
BLH Trading b.v. www.blh-trading.nl
Bloom Personeelsdiensten www.bloompersoneel.nl
Bouwbedrijf Bokhove www.bouwbedrijfbokhove.nl
Broeders Recruitment www.broedersrecruitment.nl
Bunte Kleur en Interieur  www.buntekleureninterieur.nl
Restaurant Caballeros www.restaurantcaballeros.nl
Canisa ICT www.canisa.nl
Damhuis Rijwielbedrijf www.damhuishengelo.nl
Droste Bouwgroep  www.droste-bv.nl
Egberink Dakbedekkingen www.egberinkdakbedekkingen.nl
Eijsink Afrekensystemen  www.eijsink.nl
Assurantiekantoor Peter Eilers  www.petereilers.nl
Eurosport Borne  www.eurosportborne.nl
Expro-IT www.expro-it.nl
Thijs Geerdink Advocatenkantoor www.tgadvocatenkantoor.nl
GI Business Promotors www.gibp.nl
Van Heck Badkamers www.vanheckbadkamers.nl
Machinefabriek Heerbaart b.v. www.machinefabriek-heerbaart.com
Heinemeijer Tegelzetbedrijf
Hobbelink Efficiency voor kantoor www.hobbelink.nl
Huiskes-Kokkeler Automobielbedrijven b.v. www.huiskes-kokkeler.nl
HypotheekCompany Hengelo www.hypotheekcompany.nl
Direct Makelaars IJland www.funda.nl/makelaars/hengelo/16215-direct-makelaars-ijland
In Person Uitzendbureau www.inperson.nl
Restaurant Izu www.chenwebdesign.com
Fysio Centrum Kamminga www.fysiocentrumkamminga.nl
Kamphuis Koeriers b.v. www.kamphuis-koeriers.nl
Notariskantoor Kamphuis www.kamphuisnotariskantoor.nl
Key West Bedding  www.keywestbedding.nl
Klein Poelhuis Hengelo www.kleinpoelhuis.com
IJzerhandel Knoef  www.knoef.com
Apotheek Koop www.apotheekkoop.nl
KTR  www.ktr.com
Kwalitaria Hengelose Esch www.hengeloseesch.kwalitaria.nl
Advocatenkantoor Lamping & Luiten www.lamping-luiten.nl
LaserGame Hengelo – De Tapperij www.lasergamehengelo.nl
L.E.C.  www.lecbv.nl
Leco Staalbouw b.v.
Legtenberg Elektrotechniek  www.let.nl
Loohuis Heftruckservice  www.loohuisheftruckservice.nl
Van Loon Reclame & Piepschuim www.vanloonreclame.nl
Gerard van Marle
Van Marle Grafische Bedrijven  www.vanmarle.nl
Mediamarkt Hengelo www.mediamarkt.nl
mk Products  www.mk-group.com
Moldovan verf en wonen www.moldovan.nl
Movements Watch Service www.watchservice.nl
Myoso www.myoso.nl
Netwerk Nederland www.netwerk-nederland.nl
Buro Fons Nijland www.fonsnijland.nl
Nijwa Groep  www.nijwa.nl
NLG Werkvermogen www.nlgwerkvermogen.nl
Olde Kalter www.oldekalter-hgl.nl
OZF Achmea www.ozf.nl
Plegt-Vos Bouwgroep  http://plegt-vos.nl/
Popscool www.popscool.nl
Powerspex Instrumentation www.powerspex.nl
Preston Palace www.prestonpalace.nl
Previder www.previder.com
Rabotheater Hengelo www.rabotheater.nl
Ricoh Document Center Enschede  www.dcenschede.nl
Fotostudio Jos Rikkerink www.josrikkerink.nl
Riwal www.riwal.com
RRS Enschede www.rrs.nl
Safety Service Beveiligingstechniek www.safetyservice.nl
Selfstorage Hengelo www.selfstoragehengelo.nl
Sickman Personenvervoer  www.sickman.nl
Sigmax www.sigmax.nl
Stairway Trappen  www.stairwaytrappen.nl
Van Staveren Specialist in Hang- en Sluitwerk
Steakhouse Royal Argentina www.royalargentina.nl
Aannemersbedrijf Steggink  www.aannemersbedrijfsteggink.nl
SWB www.swb.nl
Thoma PostJr Woningmakelaars Hengelo www.thomapost.nl
TMS Diensten www.tmsdiensten.nl
Toletto  www.toletto.com
Unit4 Software  www.unit4.nl
United Soft Drinks www.usd.nl
Valadis www.valadis    
Verscentrum Nederland www.verscentrumnederland.nl
Vincent Zonwering www.vincentzonwering.nl
Visionflex Reclame www.visionflex.nl
VST Verspaning Service Twente  www.vstbv.nl
Webton Internetdesign www.webton.nl
Weghorst Oliko Retail  www.avia.nl/weghorst
Dr. Weigert Nederland  www.drweigert.nl
Welbions  www.welbions.nl
Ter Wengel Schilderwerken www.terwengel.nl
Weserve  www.weserve.nl
Wissink, de Twentse verhuizer  www.detwentseverhuizer.nl
Yip’s Snooker, Darts & Bowlingcentrum Hengelo www.yips.nl
Zuivelhoeve Hengelose Esch  www.zuivelhoeve-hengelose-esch.nl

 

Safety ServiceVerscentrum NederlandVST verspaningHypotheekcompany HengeloVan Loon beletteringBCapital - Corporate ConsultancyCanisaBCT Architecten, ingenieurs en adviseursTMS dienstenNetwerk NederlandVisionflexKlein Poelhuis InstallatietechniekKey West Bedding BVKnoef, specialist voor bouw en industrieFysio Centrum KammingaOZF | AchmeaVincent zonweringMK Technology GroupSickman personenvervoerGI Business promotorsBloom PersoneelsdienstenBroeders RecruitmentPreviderDroste BouwgroepValadisRiwal HengeloPopScoolPlegt-VosDr. WeigertHuiskes Kokkeler Autoleasebunte kleur en interieurHobbelink EfficiencyEurosport BorneLegtenberg ElektrotechniekTolettoArt2CoolPowerspexBDOEetcafe De Blauwe EngelLoohuis HeftruckserviceNLG WerkvermogenBuro Fons NijlandAannemersbedrijf Steggink BVSigmaxWeserveEgberink dakbedekkingen