Zaterdag 16 juni

Joubert Toernooi

Sportpark: ’t Wilbert, Hengelo
Aanvang: 12.30 uur

Businessclub leden

Ons ledenbestand per 1/12/2016 (alfabetisch):

Art2cool www.art2cool.nl
BCapital Corporate Consultancy www.bcapital.nl
BCT Architecten, ingenieurs & adviseurs www.bctarchitecten.nl
BDO Hengelo, accountants & belastingadviseurs www.bdo.nl
Eetcafé De Blauwe Engel www.eetcafedeblauweengel.nl
BLH Trading b.v. www.blh-trading.nl
Bloom Personeelsdiensten www.bloompersoneel.nl
Broeders Recruitment www.broedersrecruitment.nl
Eurosport Borne  www.eurosportborne.nl
Thijs Geerdink Advocatenkantoor www.tgadvocatenkantoor.nl
GI Business Promotors www.gibp.nl
Huiskes-Kokkeler Automobielbedrijven b.v. www.huiskes-kokkeler.nl
Direct Makelaars Ijland www.direct-makelaars.nl
Jonkman Coating b.v. www.jonkman-coating.nl
Fysio Centrum Nederland www.fysiocentrumkamminga.nl
Kamphuis Koeriers b.v. www.kamphuis-koeriers.nl
Key West Bedding b.v. www.keywestbedding.nl
Klein Poelhuis Hengelo b.v. www.kleinpoelhuis.com
IJzerhandel Knoef b.v. www.knoef.com
Legtenberg Elektrotechniek b.v. www.let.nl
Loohuis Heftruckservice b.v. www.loohuisheftruckservice.nl
Van Marle Grafische Bedrijven b.v. www.vanmarle.nl
NLG Werkvermogen www.nlgwerkvermogen.nl
Nijwa Groep www.nijwa.nl
De Oude Molen b.v. www.deoudemolen.eu
OZF Achmea www.ozf.nl
Plegt-Vos Bouwgroep b.v. www.vosgroep.nl
Powerspex Instrumentation b.v. www.powerspex.nl
Ricoh Document Center Enschede  www.dcenschede.nl
Riwal www.riwal.com
Safety Service b.v. www.safetyservice.nl
Sigmax Corporate www.sigmax.nl
Stairway Trappen b.v. www.stairwaytrappen.nl
TMS Diensten www.tmsdiensten.nl
Toletto b.v. www.toletto.com
Vepa Hengelo www.vepahengelo.nl
Valadis www.valadis.nl
Vincent Zonwering www.vincentzonwering.nl
Visionflex Reclame www.visionflex.nl
Dr. Weigert Nederland b.v. www.drweigert.nl
Ruud Winkelhuis Architect  www.ruudwinkelhuis.nl

Fysio Centrum KammingaLegtenberg ElektrotechniekGI Business promotorsNetwerk NederlandVan Loon beletteringWeservePopScoolHuiskes Kokkeler AutoleaseBCT Architecten, ingenieurs en adviseursNLG WerkvermogenSickman personenvervoerRiwal HengeloMK Technology GroupAannemersbedrijf Steggink BVKey West Bedding BVVisionflexHobbelink EfficiencyBDOPlegt-VosValadisbunte kleur en interieurBroeders RecruitmentBuro Fons NijlandSigmaxPowerspexVincent zonweringEurosport BorneHypotheekcompany HengeloDroste BouwgroepSafety ServiceKlein Poelhuis InstallatietechniekKnoef, specialist voor bouw en industrieLoohuis HeftruckserviceVerscentrum NederlandBCapital - Corporate ConsultancyEgberink dakbedekkingenDr. WeigertArt2CoolOZF | AchmeaPreviderTolettoTMS dienstenVST verspaningEetcafe De Blauwe EngelBloom PersoneelsdienstenCanisa