Zondag 18 november

MVV ’29 – Achilles ’12
(competitie)

Sportpark: Frielink, Harbrinkhoek
Aanvang: 14.00 uur

Businessclub leden

Ons ledenbestand per 1/12/2016 (alfabetisch):

Art2cool www.art2cool.nl
BCapital Corporate Consultancy www.bcapital.nl
BCT Architecten, ingenieurs & adviseurs www.bctarchitecten.nl
BDO Hengelo, accountants & belastingadviseurs www.bdo.nl
Eetcafé De Blauwe Engel www.eetcafedeblauweengel.nl
BLH Trading b.v. www.blh-trading.nl
Bloom Personeelsdiensten www.bloompersoneel.nl
Broeders Recruitment www.broedersrecruitment.nl
Eurosport Borne  www.eurosportborne.nl
Thijs Geerdink Advocatenkantoor www.tgadvocatenkantoor.nl
GI Business Promotors www.gibp.nl
Huiskes-Kokkeler Automobielbedrijven b.v. www.huiskes-kokkeler.nl
Direct Makelaars Ijland www.direct-makelaars.nl
Jonkman Coating b.v. www.jonkman-coating.nl
Fysio Centrum Nederland www.fysiocentrumkamminga.nl
Kamphuis Koeriers b.v. www.kamphuis-koeriers.nl
Key West Bedding b.v. www.keywestbedding.nl
Klein Poelhuis Hengelo b.v. www.kleinpoelhuis.com
IJzerhandel Knoef b.v. www.knoef.com
Legtenberg Elektrotechniek b.v. www.let.nl
Loohuis Heftruckservice b.v. www.loohuisheftruckservice.nl
Van Marle Grafische Bedrijven b.v. www.vanmarle.nl
NLG Werkvermogen www.nlgwerkvermogen.nl
Nijwa Groep www.nijwa.nl
De Oude Molen b.v. www.deoudemolen.eu
OZF Achmea www.ozf.nl
Plegt-Vos Bouwgroep b.v. www.vosgroep.nl
Powerspex Instrumentation b.v. www.powerspex.nl
Ricoh Document Center Enschede  www.dcenschede.nl
Riwal www.riwal.com
Safety Service b.v. www.safetyservice.nl
Sigmax Corporate www.sigmax.nl
Stairway Trappen b.v. www.stairwaytrappen.nl
TMS Diensten www.tmsdiensten.nl
Toletto b.v. www.toletto.com
Vepa Hengelo www.vepahengelo.nl
Valadis www.valadis.nl
Vincent Zonwering www.vincentzonwering.nl
Visionflex Reclame www.visionflex.nl
Dr. Weigert Nederland b.v. www.drweigert.nl
Ruud Winkelhuis Architect  www.ruudwinkelhuis.nl

Eurosport BorneHuiskes Kokkeler AutoleaseDroste BouwgroepPlegt-VosVisionflexKey West Bedding BVSigmaxKlein Poelhuis InstallatietechniekMK Technology GroupEgberink dakbedekkingenDr. WeigertVincent zonweringLegtenberg ElektrotechniekHobbelink EfficiencyPreviderBuro Fons NijlandAannemersbedrijf Steggink BVVan Loon beletteringFysio Centrum KammingaBroeders RecruitmentLoohuis HeftruckserviceVerscentrum NederlandPowerspexBCapital - Corporate ConsultancyOZF | AchmeaSafety ServiceRiwal HengeloBloom PersoneelsdienstenTolettoCanisaKnoef, specialist voor bouw en industriePopScoolWeserveValadisNLG WerkvermogenEetcafe De Blauwe EngelHypotheekcompany HengeloArt2CoolBDONetwerk NederlandGI Business promotorsTMS dienstenbunte kleur en interieurBCT Architecten, ingenieurs en adviseursVST verspaningSickman personenvervoer