Dinsdag 11 juli

Achilles ’12 – Enter Vooruit
(oefen)

Sportpark: ’t Wilbert, Hengelo
Aanvang: 19.45 uur

Businessclub leden

Ons ledenbestand per 1/12/2016 (alfabetisch):

Art2cool www.art2cool.nl
BCapital Corporate Consultancy www.bcapital.nl
BCT Architecten, ingenieurs & adviseurs www.bctarchitecten.nl
BDO Hengelo, accountants & belastingadviseurs www.bdo.nl
Eetcafé De Blauwe Engel www.eetcafedeblauweengel.nl
BLH Trading b.v. www.blh-trading.nl
Bloom Personeelsdiensten www.bloompersoneel.nl
Broeders Recruitment www.broedersrecruitment.nl
Eurosport Borne  www.eurosportborne.nl
Thijs Geerdink Advocatenkantoor www.tgadvocatenkantoor.nl
GI Business Promotors www.gibp.nl
Huiskes-Kokkeler Automobielbedrijven b.v. www.huiskes-kokkeler.nl
Direct Makelaars Ijland www.direct-makelaars.nl
Jonkman Coating b.v. www.jonkman-coating.nl
Fysio Centrum Nederland www.fysiocentrumkamminga.nl
Kamphuis Koeriers b.v. www.kamphuis-koeriers.nl
Key West Bedding b.v. www.keywestbedding.nl
Klein Poelhuis Hengelo b.v. www.kleinpoelhuis.com
IJzerhandel Knoef b.v. www.knoef.com
Legtenberg Elektrotechniek b.v. www.let.nl
Loohuis Heftruckservice b.v. www.loohuisheftruckservice.nl
Van Marle Grafische Bedrijven b.v. www.vanmarle.nl
NLG Werkvermogen www.nlgwerkvermogen.nl
Nijwa Groep www.nijwa.nl
De Oude Molen b.v. www.deoudemolen.eu
OZF Achmea www.ozf.nl
Plegt-Vos Bouwgroep b.v. www.vosgroep.nl
Powerspex Instrumentation b.v. www.powerspex.nl
Ricoh Document Center Enschede  www.dcenschede.nl
Riwal www.riwal.com
Safety Service b.v. www.safetyservice.nl
Sigmax Corporate www.sigmax.nl
Stairway Trappen b.v. www.stairwaytrappen.nl
TMS Diensten www.tmsdiensten.nl
Toletto b.v. www.toletto.com
Vepa Hengelo www.vepahengelo.nl
Valadis www.valadis.nl
Vincent Zonwering www.vincentzonwering.nl
Visionflex Reclame www.visionflex.nl
Dr. Weigert Nederland b.v. www.drweigert.nl
Ruud Winkelhuis Architect  www.ruudwinkelhuis.nl

Plegt-VosVisionflexRiwal HengeloBCT Architecten, ingenieurs en adviseursRuud Winkelhuis ArchitectVEPA HengeloGI Business promotorsTMS dienstenKlein Poelhuis InstallatietechniekOZF | AchmeaLegtenberg ElektrotechniekSickman personenvervoerNLG WerkvermogenBuro Fons NijlandKey West Bedding BVBCapital - Corporate Consultancybunte kleur en interieurEetcafe De Blauwe EngelLesscher ITEurosport BorneBloom PersoneelsdienstenDr. WeigertPowerspexBLH TradingArt2CoolJonkman CoatingHobbelink EfficiencySigmaxMK Technology GroupDe Oude MolenAannemersbedrijf Steggink BVCanisaBroeders RecruitmentVST verspaningHypotheekcompany HengeloEgberink dakbedekkingenTolettoPreviderPopScoolBDOLoohuis HeftruckserviceVan Loon beletteringSafety ServiceFysio Centrum KammingaWeserveDroste BouwgroepDirect Makelaars IJlandHuiskes Kokkeler AutoleaseValadisKnoef, specialist voor bouw en industrieVincent zonwering