Zaterdag 26 augustus

Achilles ’12 – Heino
(oefen)

Sportpark: ’t Wilbert, Hengelo
Aanvang: 13.00 uur

 

Businessclub leden

Ons ledenbestand per 1/12/2016 (alfabetisch):

Art2cool www.art2cool.nl
BCapital Corporate Consultancy www.bcapital.nl
BCT Architecten, ingenieurs & adviseurs www.bctarchitecten.nl
BDO Hengelo, accountants & belastingadviseurs www.bdo.nl
Eetcafé De Blauwe Engel www.eetcafedeblauweengel.nl
BLH Trading b.v. www.blh-trading.nl
Bloom Personeelsdiensten www.bloompersoneel.nl
Broeders Recruitment www.broedersrecruitment.nl
Eurosport Borne  www.eurosportborne.nl
Thijs Geerdink Advocatenkantoor www.tgadvocatenkantoor.nl
GI Business Promotors www.gibp.nl
Huiskes-Kokkeler Automobielbedrijven b.v. www.huiskes-kokkeler.nl
Direct Makelaars Ijland www.direct-makelaars.nl
Jonkman Coating b.v. www.jonkman-coating.nl
Fysio Centrum Nederland www.fysiocentrumkamminga.nl
Kamphuis Koeriers b.v. www.kamphuis-koeriers.nl
Key West Bedding b.v. www.keywestbedding.nl
Klein Poelhuis Hengelo b.v. www.kleinpoelhuis.com
IJzerhandel Knoef b.v. www.knoef.com
Legtenberg Elektrotechniek b.v. www.let.nl
Loohuis Heftruckservice b.v. www.loohuisheftruckservice.nl
Van Marle Grafische Bedrijven b.v. www.vanmarle.nl
NLG Werkvermogen www.nlgwerkvermogen.nl
Nijwa Groep www.nijwa.nl
De Oude Molen b.v. www.deoudemolen.eu
OZF Achmea www.ozf.nl
Plegt-Vos Bouwgroep b.v. www.vosgroep.nl
Powerspex Instrumentation b.v. www.powerspex.nl
Ricoh Document Center Enschede  www.dcenschede.nl
Riwal www.riwal.com
Safety Service b.v. www.safetyservice.nl
Sigmax Corporate www.sigmax.nl
Stairway Trappen b.v. www.stairwaytrappen.nl
TMS Diensten www.tmsdiensten.nl
Toletto b.v. www.toletto.com
Vepa Hengelo www.vepahengelo.nl
Valadis www.valadis.nl
Vincent Zonwering www.vincentzonwering.nl
Visionflex Reclame www.visionflex.nl
Dr. Weigert Nederland b.v. www.drweigert.nl
Ruud Winkelhuis Architect  www.ruudwinkelhuis.nl

Jonkman CoatingHobbelink EfficiencyBLH TradingVisionflexRiwal HengeloHypotheekcompany HengeloSigmaxEurosport BorneDroste BouwgroepPowerspexKnoef, specialist voor bouw en industrieBloom PersoneelsdienstenTMS dienstenBuro Fons NijlandBCapital - Corporate ConsultancyPlegt-VosMK Technology GroupBroeders RecruitmentOZF | AchmeaDr. WeigertHuiskes Kokkeler AutoleaseRuud Winkelhuis ArchitectSickman personenvervoerVST verspaningNLG WerkvermogenValadisAannemersbedrijf Steggink BVSafety ServiceLegtenberg ElektrotechniekBDOPreviderArt2CoolCanisaTolettoVEPA HengeloVincent zonweringVan Loon beletteringbunte kleur en interieurWeserveKey West Bedding BVGI Business promotorsFysio Centrum KammingaLesscher ITDirect Makelaars IJlandKlein Poelhuis InstallatietechniekEgberink dakbedekkingenLoohuis HeftruckserviceBCT Architecten, ingenieurs en adviseursDe Oude MolenPopScoolEetcafe De Blauwe Engel