Zaterdag 16 juni

Joubert Toernooi

Sportpark: ’t Wilbert, Hengelo
Aanvang: 12.30 uur

Organisatie

 

Bestuur

wouter-brantjes elly_van_duist cristian-kamphuis
Voorzitter:
Wouter Brantjes
Secretaris:
Elly van Duist
Penningmeester:
Cristian Kamphuis
voorzitter@achilles12.nl secretaris@achilles12.nl penningmeester@achilles12.nl
 
Voetbalzaken:
Ron Hilberink
Clubhuis beheer:
Petra Baartman
voetbalzaken@achilles12.nl clubhuis@achilles12.nl

Groepscoördinatoren

John Krabbenbos  
Groepscoördinator Senioren:
John Krabbenbos
Groepscoördinator JO19 (A):
Vacature
Groepscoördinator JO17 (B):
Vacature
gc-s@achilles12.nl gc-jo19@achilles12.nl gc-jo17@achilles12.nl
onbekend  
Groepscoördinator JO15 (C):
Martin Wanninge
Groepscoördinator JO13 (D):
John Neuber
Groepscoördinator JO13 (D):
Martin Krabbe
gc-jo15@achilles12.nl gc-jo13@achilles12.nl gc-jo13@achilles12.nl
   
Groepscoördinator JO11 (E):
Robert Hubert
Groepscoördinator JO9 (F):
Ruud Landman
Groepscoördinator Barkels:
Benno Goosen
gc-jo11@achilles12.nl gc-jo9@achilles12.nl gc-barkels@achilles12.nl
Gerrit Hobbelink  Ilone bosman  Lege profielfoto (org)
Groepscoördinator Meisjes:
Gerrit Hobbelink
Groepscoördinator Meisjes:
Ilone Bosman
Groepscoördinator G-voetbal:
Ridzerd Elzinga
gc-m@achilles12.nl gc-m@achilles12.nl
gc-g@achilles12.nl
Groepscoördinator Meisjes:
Gerrit Hobbelink
Groepscoördinator Meisjes:
Ilone Bosman
Groepscoördinator G-voetbal:

Wedstrijdzaken

Edwin Mulder  Foto Paul Nieuwenhuis  Lege profielfoto (org)
Wedstrijdsecretaris
Junioren:
Edwin Mulder
Tel: 06-53826469
 Wedstrijdsecretaris
Senioren:
Paul Nieuwenhuis
Tel: 06-51293283
Veld en kleedkamer indeling:
Lennart Onwijn
wedstrijdsecretaris-jeugd@achilles12.nl wedstrijdsecretaris@achilles12.nl Veldindeler@achilles12.nl
Peter Kalkhaar 2  Lege profielfoto (org) mark-kremer
Consul Zaterdag:
Peter Kalkhaar
06-50227719
Consul Zondag:
Theo Onwijn
Scheidsrechterscoördinator
Mark Kremer
06-53729550
consul-zaterdag@achilles12.nl
consul-zondag@achilles12.nl scheidsrechterscoordinator@achilles12.nl

Administratie

   elize masselink
Jeugd Sport Fonds
Elly van Duist
Contributie:
ELize Masselink
Ledenadministratie:
Wouter van der Vegt
jeugdsportfonds@achilles12.nl contributie@achilles12.nl ledenadministratie@achilles12.nl

Overig

hans-van-den-barg  Lege profielfoto (org)
Webmaster:
Hans van den Barg
Social Media:
Mart Heideman en
Mark Wolters
webmaster@achilles12.nl socialmedia@achilles12.nl
 
Vertrouwenscontactpersoon:
Anet Boomers
06-11752389
Vertrouwenscontactpersoon:
Gerrit Vervoorn
06-23234534
vcp@achilles12.nl vcp@achilles12.nl
Klein Poelhuis InstallatietechniekSickman personenvervoerEgberink dakbedekkingenNetwerk NederlandSafety ServiceLoohuis HeftruckserviceKnoef, specialist voor bouw en industrieArt2CoolVST verspaningAannemersbedrijf Steggink BVEurosport BorneHypotheekcompany HengeloDr. WeigertBDOVan Loon beletteringRiwal HengeloBuro Fons NijlandSigmaxVisionflexCanisaVincent zonweringKey West Bedding BVOZF | AchmeaBCapital - Corporate ConsultancyHuiskes Kokkeler AutoleaseEetcafe De Blauwe EngelTolettoHobbelink EfficiencyMK Technology GroupTMS dienstenbunte kleur en interieurPowerspexPlegt-VosLegtenberg ElektrotechniekVerscentrum NederlandValadisBloom PersoneelsdienstenBroeders RecruitmentNLG WerkvermogenPreviderWeservePopScoolFysio Centrum KammingaDroste BouwgroepBCT Architecten, ingenieurs en adviseursGI Business promotors