Organisatie | Achilles'12

Zondag 19 augustus

De Tubanters – Achilles ’12 1
(toernooi)

Sportpark: ’t Diekman, Enschede
Aanvang: 11.35 uur (eerste wedstrijd)

Organisatie

 

Bestuur

wouter-brantjes elly_van_duist cristian-kamphuis
Voorzitter:
Wouter Brantjes
Secretaris:
Elly van Duist
Penningmeester:
Cristian Kamphuis
voorzitter@achilles12.nl secretaris@achilles12.nl penningmeester@achilles12.nl
 
Voetbalzaken:
Ron Hilberink
Clubhuis beheer:
Petra Baartman
voetbalzaken@achilles12.nl clubhuis@achilles12.nl

Groepscoördinatoren

John Krabbenbos  
Groepscoördinator Senioren:
John Krabbenbos
Groepscoördinator JO19 (A):
Vacature
Groepscoördinator JO17 (B):
Vacature
gc-s@achilles12.nl gc-jo19@achilles12.nl gc-jo17@achilles12.nl
onbekend  
Groepscoördinator JO15 (C):
Martin Wanninge
Groepscoördinator JO13 (D):
John Neuber
Groepscoördinator JO13 (D):
Martin Krabbe
gc-jo15@achilles12.nl gc-jo13@achilles12.nl gc-jo13@achilles12.nl
   
Groepscoördinator JO11 (E):
Robert Hubert
Groepscoördinator JO9 (F):
Ruud Landman
Groepscoördinator Barkels:
Benno Goosen
gc-jo11@achilles12.nl gc-jo9@achilles12.nl gc-barkels@achilles12.nl
Gerrit Hobbelink  Ilone bosman  Lege profielfoto (org)
Groepscoördinator Vrouwen:
Gerrit Hobbelink
Groepscoördinator Meisjes:
Ilone Bosman
Groepscoördinator G-voetbal:
Ridzerd Elzinga
gc-vr@achilles12.nl gc-m@achilles12.nl
gc-g@achilles12.nl

Wedstrijdzaken

Edwin Mulder  Foto Paul Nieuwenhuis  Lege profielfoto (org)
Wedstrijdsecretaris
Junioren:
Edwin Mulder
Tel: 06-53826469
 Wedstrijdsecretaris
Senioren:
Paul Nieuwenhuis
Tel: 06-51293283
Veld en kleedkamer indeling:
Lennart Onwijn
wedstrijdsecretaris-jeugd@achilles12.nl wedstrijdsecretaris@achilles12.nl Veldindeler@achilles12.nl
Peter Kalkhaar 2  Lege profielfoto (org) mark-kremer
Consul Zaterdag:
Peter Kalkhaar
06-50227719
Consul Zondag:
Theo Onwijn
Scheidsrechterscoördinator
Mark Kremer
06-53729550
consul-zaterdag@achilles12.nl
consul-zondag@achilles12.nl scheidsrechterscoordinator@achilles12.nl

Administratie

   elize masselink
Jeugd Sport Fonds
Elly van Duist
Contributie:
ELize Masselink
Ledenadministratie:
Wouter van der Vegt
jeugdsportfonds@achilles12.nl contributie@achilles12.nl ledenadministratie@achilles12.nl

Overig

hans-van-den-barg  Lege profielfoto (org)
Webmaster:
Hans van den Barg
Social Media:
Mart Heideman en
Mark Wolters
webmaster@achilles12.nl socialmedia@achilles12.nl
 
Vertrouwenscontactpersoon:
Anet Boomers
06-11752389
Vertrouwenscontactpersoon:
Gerrit Vervoorn
06-23234534
vcp@achilles12.nl vcp@achilles12.nl
Bloom PersoneelsdienstenTolettoKey West Bedding BVVincent zonweringCanisaVST verspaningRiwal HengeloBCT Architecten, ingenieurs en adviseursHypotheekcompany HengeloDroste BouwgroepEurosport BorneGI Business promotorsPreviderLegtenberg ElektrotechniekDr. WeigertEgberink dakbedekkingenKnoef, specialist voor bouw en industrieAannemersbedrijf Steggink BVSigmaxNetwerk NederlandFysio Centrum KammingaVisionflexVerscentrum NederlandMK Technology GroupBDOPowerspexbunte kleur en interieurKlein Poelhuis InstallatietechniekOZF | AchmeaBuro Fons NijlandHobbelink EfficiencySafety ServiceHuiskes Kokkeler AutoleaseSickman personenvervoerBCapital - Corporate ConsultancyPlegt-VosLoohuis HeftruckservicePopScoolValadisWeserveTMS dienstenArt2CoolNLG WerkvermogenVan Loon beletteringBroeders RecruitmentEetcafe De Blauwe Engel