Zondag 24 september

Columbia – Achilles ’12
(competitie)

Sportpark: De Winkewijert, Apeldoorn
Aanvang: 14.00 uur

 

Organisatie

 

Bestuur

wouter-brantjes elly_van_duist cristian-kamphuis
Voorzitter:
Wouter Brantjes
Secretaris:
Elly van Duist
Penningmeester:
Cristian Kamphuis
voorzitter@achilles12.nl secretaris@achilles12.nl penningmeester@achilles12.nl
Ronald Westerhof
Sponsorzaken:
Ronald Westerhof
Voetbalzaken:
Ron Hilberink
Clubhuis beheer:
Petra Baartman
sponsoring@achilles12.nl voetbalzaken@achilles12.nl clubhuis@achilles12.nl

Groepscoördinatoren

Wout_Meyer  John Krabbenbos
Groepscoördinator Senioren:
Wout Meijer
Groepscoördinator Senioren:
John Krabbenbos
Groepscoördinator JO19/JO17 (A/B):
gc-s@achilles12.nl gc-s@achilles12.nl gc-jo19@achilles12.nl
onbekend  
Groepscoördinator JO15 (C):
Martin Wanninge
Groepscoördinator JO13 (D):
John Neuber
Groepscoördinator JO13 (D):
Martin Krabbe
gc-jo15@achilles12.nl gc-jo13@achilles12.nl gc-jo13@achilles12.nl
 
Groepscoördinator JO11 (E):
Robert Hubert
Groepscoördinator JO9 (F):
Raymond van het Bolscher
Groepscoördinator Barkels:
Vacature
gc-jo11@achilles12.nl gc-jo9@achilles12.nl gc-barkels@achilles12.nl
Gerrit Hobbelink  Ilone bosman  Lege profielfoto (org)
Groepscoördinator Meisjes:
Gerrit Hobbelink
Groepscoördinator Meisjes:
Ilone Bosman
Groepscoördinator G-voetbal:
Ridzerd Elzinga
gc-m@achilles12.nl gc-m@achilles12.nl
gc-g@achilles12.nl
Groepscoördinator Meisjes:
Gerrit Hobbelink
Groepscoördinator Meisjes:
Ilone Bosman
Groepscoördinator G-voetbal:

Wedstrijdzaken

Edwin Mulder  Foto Paul Nieuwenhuis  Lege profielfoto (org)
Wedstrijdsecretaris
Junioren:
Edwin Mulder
Tel: 06-53826469
 Wedstrijdsecretaris
Senioren:
Paul Nieuwenhuis
Tel: 06-51293283
Veld en kleedkamer indeling:
Lennart Onwijn
wedstrijdsecretaris-jeugd@achilles12.nl wedstrijdsecretaris@achilles12.nl Veldindeler@achilles12.nl
Peter Kalkhaar 2  Lege profielfoto (org) mark-kremer
Consul Zaterdag:
Peter Kalkhaar
06-50227719
Consul Zondag:
Theo Onwijn
Scheidsrechterscoördinator
Mark Kremer
06-53729550
consul-zaterdag@achilles12.nl
consul-zondag@achilles12.nl scheidsrechterscoordinator@achilles12.nl

Administratie

Lege profielfoto (org)  elize masselink  Wouter vd Vegt
Jeugd Sport Fonds:
Inge Koel
Contributie:
ELize Masselink
Ledenadministratie:
Wouter van der Vegt
jeugdsportfonds@achilles12.nl contributie@achilles12.nl ledenadministratie@achilles12.nl

Overig

hans-van-den-barg  Lege profielfoto (org)
Webmaster:
Hans van den Barg
Social Media:
Mart Heideman en
Mark Wolters
webmaster@achilles12.nl socialmedia@achilles12.nl
Vertrouwenscontactpersoon:
Loes Langendonk
06-50879445
Vertrouwenscontactpersoon:
Gerrit Vervoorn
06-23234534
vcp@achilles12.nl vcp@achilles12.nl
BCapital - Corporate ConsultancyPlegt-VosHypotheekcompany HengeloHuiskes Kokkeler AutoleaseRuud Winkelhuis ArchitectDr. WeigertRiwal HengeloKnoef, specialist voor bouw en industrieTolettoVan Loon beletteringArt2CoolOZF | Achmeabunte kleur en interieurValadisBloom PersoneelsdienstenNLG WerkvermogenEetcafe De Blauwe EngelJonkman CoatingVST verspaningAannemersbedrijf Steggink BVDe Oude MolenBLH TradingLegtenberg ElektrotechniekEgberink dakbedekkingenDirect Makelaars IJlandKey West Bedding BVPreviderVincent zonweringTMS dienstenPopScoolGI Business promotorsLoohuis HeftruckserviceVisionflexBuro Fons NijlandBCT Architecten, ingenieurs en adviseursKlein Poelhuis InstallatietechniekEurosport BorneCanisaPowerspexSickman personenvervoerLesscher ITSafety ServiceSigmaxVEPA HengeloBroeders RecruitmentHobbelink EfficiencyMK Technology GroupBDOFysio Centrum KammingaWeserveDroste Bouwgroep