Dinsdag 11 juli

Achilles ’12 – Enter Vooruit
GAAT NIET DOOR

 

Organisatie

 

Bestuur

wouter-brantjes elly_van_duist cristian-kamphuis
Voorzitter:
Wouter Brantjes
Secretaris:
Elly van Duist
Penningmeester:
Cristian Kamphuis
voorzitter@achilles12.nl secretaris@achilles12.nl penningmeester@achilles12.nl
Ronald Westerhof
Sponsorzaken:
Ronald Westerhof
Voetbalzaken:
Ron Hilberink
Clubhuis beheer:
Petra Baartman
sponsoring@achilles12.nl voetbalzaken@achilles12.nl clubhuis@achilles12.nl

Groepscoördinatoren

Wout_Meyer  John Krabbenbos dennis-hoogeveen-1 dennis-hoogeveen-1
Groepscoördinator Senioren:
Wout Meijer
Groepscoördinator Senioren:
John Krabbenbos
Groepscoördinator JO19 (A):
Dennis Hoogeveen
Groepscoördinator JO17 (B):
Dennis Hoogeveen
gc-s@achilles12.nl gc-s@achilles12.nl gc-jo19@achilles12.nl gc-jo17@achilles12.nl
vacature Bert Holst Lege profielfoto (org)
Groepscoördinator JO15 (C):
Vacature
Groepscoördinator JO13 (D):
Bert Holst
Groepscoördinator JO13 (D):
Martin Krabbe
gc-jo15@achilles12.nl gc-jo13@achilles12.nl gc-jo13@achilles12.nl
John Neuber  
Groepscoördinator JO11 (E):
John Neuber
Groepscoördinator JO9 (F):
Raymond van het Bolscher
Groepscoördinator Barkels:
Vacature
gc-jo11@achilles12.nl gc-jo9@achilles12.nl gc-barkels@achilles12.nl
Gerrit Hobbelink  Ilone bosman  Lege profielfoto (org)
Groepscoördinator Meisjes:
Gerrit Hobbelink
Groepscoördinator Meisjes:
Ilone Bosman
Groepscoördinator G-voetbal:
Ridzerd Elzinga
gc-m@achilles12.nl gc-m@achilles12.nl
gc-g@achilles12.nl
Groepscoördinator Meisjes:
Gerrit Hobbelink
Groepscoördinator Meisjes:
Ilone Bosman
Groepscoördinator G-voetbal:

Wedstrijdzaken

Edwin Mulder  Foto Paul Nieuwenhuis  Lege profielfoto (org)
Wedstrijdsecretaris
Junioren:
Edwin Mulder
Tel: 06-53826469
 Wedstrijdsecretaris
Senioren:
Paul Nieuwenhuis
Tel: 06-51293283
Veld en kleedkamer indeling:
Lennart Onwijn
wedstrijdsecretaris-jeugd@achilles12.nl wedstrijdsecretaris@achilles12.nl Veldindeler@achilles12.nl
Peter Kalkhaar 2  Lege profielfoto (org) mark-kremer
Consul Zaterdag:
Peter Kalkhaar
06-50227719
Consul Zondag:
Theo Onwijn
Scheidsrechterscoördinator
Mark Kremer
06-53729550
consul-zaterdag@achilles12.nl
consul-zondag@achilles12.nl scheidsrechterscoordinator@achilles12.nl

Administratie

Lege profielfoto (org)  elize masselink  Wouter vd Vegt
Jeugd Sport Fonds:
Inge Koel
Contributie:
ELize Masselink
Ledenadministratie:
Wouter van der Vegt
jeugdsportfonds@achilles12.nl contributie@achilles12.nl ledenadministratie@achilles12.nl

Overig

hans-van-den-barg  Lege profielfoto (org)  Loes Langendonk gerrit vervoorn
Webmaster:
Hans van den Barg
Social Media:
Mart Heideman en
Mark Wolters
Vertrouwenscontactpersoon:
Loes Langendonk
06-50879445
Vertrouwenscontactpersoon:
Gerrit Vervoorn
06-23234534
webmaster@achilles12.nl socialmedia@achilles12.nl vcp@achilles12.nl vcp@achilles12.nl
TMS dienstenWeserveHobbelink EfficiencyBCT Architecten, ingenieurs en adviseursBuro Fons NijlandRiwal HengeloFysio Centrum KammingaDe Oude MolenBloom PersoneelsdienstenRuud Winkelhuis ArchitectOZF | AchmeaHypotheekcompany HengeloEurosport BorneCanisaDroste BouwgroepValadisDirect Makelaars IJlandLegtenberg ElektrotechniekBDOVST verspaningLesscher ITKey West Bedding BVArt2CoolBCapital - Corporate ConsultancyPopScoolPowerspexbunte kleur en interieurVEPA HengeloEgberink dakbedekkingenPreviderKlein Poelhuis InstallatietechniekLoohuis HeftruckserviceVisionflexSigmaxVincent zonweringVan Loon beletteringBroeders RecruitmentJonkman CoatingMK Technology GroupSickman personenvervoerTolettoAannemersbedrijf Steggink BVDr. WeigertPlegt-VosEetcafe De Blauwe EngelNLG WerkvermogenBLH TradingHuiskes Kokkeler AutoleaseGI Business promotorsKnoef, specialist voor bouw en industrieSafety Service