• 3 Veld Zondag man

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Achilles '12 3

    VS

    La Première 2

    12 december 202110:30 uur
    Sportpark 't Wilbert veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Achilles '12 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijman, HansOverige stafTeammanager
    Nijman, HansTechnische stafTrainer
    Willemsen, LarsTechnische stafAss.-trainer/coach
    Willemsen, LarsOverige stafTeammanager
  • Komende Trainingen

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. 10:30Achilles '12 3 - La Première 2Sportpark 't Wilbert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Achilles'12 VR2 - Achilles'12 VR20 - 0
    4 dec.Achilles '12 JO13-1 - Vroomshoopse Boys JO13-17 - 2
  • Poulestanden Achilles '12 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juventa '12 3751125131216
    2TVC '28 744002432112
    3Losser 354011711612
    4Hengelo 263121415-110
    5Achilles '12 ZO35302188109
    6La Première 263031618-29
    7FC Suryoye-Mediterraneo 363031517-29
    8NEO 56213141047
    9FC Suryoye-Mediterraneo 45104725-183
    10Rood Zwart 46105927-183
    11Borne 26015618-121

    Poulestanden Achilles '12 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 ZO3330010469
    2BWO 232018716
    3NEO 3310279-23
    4SVV '91 2300338-50

    Poulestanden Achilles '12 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Zweef 2110010193
    2Columbia 311008083
    3Losser 411007073
    4SC Meddo 211007163
    5Voorst 211006063
    6DVV 411006153
    7Longa '30 511006153
    8GVA 311004043
    9AZC 311006333
    10MVV '29 411005233
    11Bentelo 311004133
    12Columbia 411004133
    13SC Enschede 211004133
    14SC Millingen 311004133
    15Rohda Raalte 411004133
    16Dalfsen 211003033
    17Heino 511003033
    18SP Lochem 311006423
    19Longa '30 411006423
    20Turkse Kracht 211006423
    21Sprinkhanen 211004223
    22UD W. 311004223
    23VIOS B. 311004223
    24Grol 711003123
    25MASV 311003123
    26MASV 611003123
    27Eldenia 511002023
    28Rood Zwart 311002023
    29SV Waalstad 311002023
    30Veluwezoom 211005413
    31Grol 411004313
    32UHC 211004313
    33Sc Westervoort 311004313
    34Brakkenstein 511003213
    35BVC '12 211003213
    36Wijhe '92 311002113
    37Achilles '12 ZO311001013
    38Barbaros 211001013
    39V en L 211001013
    40Juliana '31 411003303
    41SVHA 211003303
    42Holten 411003303
    43SV De Lutte 300000000
    44FC Winterswijk 500000000
    45OSC 210013300
    46OSC 310013300
    47LSV 210013300
    48SC Bemmel 4100145-10
    49Bentelo 4100134-10
    50Doetinchem 2100134-10
    51SCE 2100134-10
    52DIOSA 2100123-10
    53Orion 6100123-10
    54SV Vaassen 2100112-10
    55DTC '07 2100101-10
    56Markelo 3100101-10
    57SV Zwolle 2100101-10
    58Grol 5100146-20
    59MEC 2100146-20
    60Sc. Overwetering 4100146-20
    61TVC '28 5100124-20
    62VDZ 4100124-20
    63Victoria '28 3100124-20
    64FC Bergh 4100113-20
    65GWVV 2100113-20
    66Keijenburgse Boys 2100113-20
    67DSZ 2100102-20
    68Juliana '31 2100102-20
    69SV Nieuw Heeten 2100102-20
    70Alexandria 2100136-30
    71ATC '65 2100125-30
    72Juventa '12 2100114-30
    73Rietmolen 2100114-30
    74SVBV 2100114-30
    75FC Ulu Spor 2100114-30
    76WVW 2100114-30
    77Epe 3100103-30
    78Schalkhaar 6100103-30
    79ONA '53 2100104-40
    80Concordia-W 4100116-50
    81Vosseveld 2100116-50
    82Doetinchem 4100117-60
    83VVOG 2100106-60
    84Enter 3100107-70
    85Sportclub Deventer 3100108-80
    86Almelo 21001110-90

    Poulestanden Achilles '12 3 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Columbia 4110010283
    2SC Millingen 311005233
    3Turkse Kracht 211005233
    4UHC 211004133
    5MVV '29 411003033
    6SVHA 211005323
    7DVV 411004223
    8Longa '30 511004223
    9Sc Westervoort 311004223
    10Dalfsen 211002023
    11Veluwezoom 211002023
    12Grol 711004313
    13Columbia 311003213
    14Heino 511003213
    15UD W. 311003213
    16BVC '12 211002113
    17FC Winterswijk 511002113
    18MASV 311004403
    19SC Enschede 211003303
    20Grol 411003303
    21Bentelo 300000000
    22Holten 400000000
    23Brakkenstein 510014400
    24SC Meddo 210013300
    25Eldenia 510013300
    26Barbaros 2100134-10
    27SP Lochem 3100123-10
    28Rohda Raalte 4100123-10
    29De Zweef 2100123-10
    30Achilles '12 ZO3100112-10
    31Juliana '31 4100112-10
    32GVA 3100135-20
    33Losser 4100124-20
    34Sprinkhanen 2100124-20
    35VIOS B. 3100124-20
    36AZC 3100102-20
    37Wijhe '92 3100102-20
    38MASV 6100125-30
    39Voorst 2100125-30
    40SV Waalstad 3100114-30
    41Rood Zwart 3100103-30
    42V en L 21001210-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brunsveld, RemcoTeamspeler
    Damme, Jordy tenTeamspeler
    Does, Jasper Van derTeamspeler
    Fischer, KoenTeamspeler
    Kasim, JonasTeamspeler
    Kiyili, GTeamspeler
    Krijthe, RoyTeamspeler
    Leferink, BasTeamspeler
    Nijman, HansTeamspeler
    Postma, RemcoTeamspeler
    Schimmel, PatriceTeamspeler
    Vonder, MichelTeamspeler
    Willemsen, LarsTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.