Maandag 22 april

Columbia – Achilles ’12
(competitie)

Sportpark: De Winkewijert, Apeldoorn
Aanvang: 14.00 uur

Achilles'12 Sponsoren

Onze Verenigingsponsoren per 1/1/19 (alfabetisch):

AB InBev www.ab-inbev.com
AH Bijen www.ah.nl
Art2cool www.art2cool.nl
Baker Tilly www.bakertilly.nl
BCT Architecten, ingenieurs & adviseurs www.bctarchitecten.nl
BDO Hengelo, accountants & belastingadviseurs www.bdo.nl
Eetcafé De Blauwe Engel www.eetcafedeblauweengel.nl
BLH Trading b.v. www.blh-trading.nl
Bloom Personeelsdiensten www.bloompersoneel.nl
Bouwbedrijf Bokhove www.bouwbedrijfbokhove.nl
Bunte Kleur en Interieur  www.buntekleureninterieur.nl
Restaurant Caballeros www.restaurantcaballeros.nl
Canisa ICT www.canisa.nl
Bistro Cést Si Bon www.cestsibon.nl
Damhuis Rijwielbedrijf www.damhuishengelo.nl
De Reklameshop www.dereklameshop.nl
Droste Bouwgroep  www.droste-bv.nl
Egberink Dakbedekkingen www.egberinkdakbedekkingen.nl
Eijsink Afrekensystemen  www.eijsink.nl
Assurantiekantoor Peter Eilers  www.petereilers.nl
Eurosport Borne  www.eurosportborne.nl
Fit For Free Hengelo www.fitforfree.nl/sportschool/hengelo
Gamecenter The Basement
Thijs Geerdink Advocatenkantoor www.tgadvocatenkantoor.nl
Gentle Rent www.gentlerent.nl
GI Business Promotors www.gibp.nl
HCS www.hcs.nl
Van Heck Badkamers www.vanheckbadkamers.nl
Heinemeijer Tegelzetbedrijf
Hobbelink Efficiency voor kantoor www.hobbelink.nl
Holland Huis Thailand www.hollandhuisthailand.com
HST www.hst.nl
Huiskes-Kokkeler Automobielbedrijven www.huiskes-kokkeler.nl
HypotheekCompany Hengelo www.hypotheekcompany.nl
In Control www.winterenpartners.nl
Restaurant Izu www.chenwebdesign.com
Kade www.winterenpartners.nl
Fysio Centrum Kamminga www.fysiocentrumkamminga.nl
Kamphuis Koeriers b.v. www.kamphuis-koeriers.nl
Key West Bedding  www.keywestbedding.nl
Klein Poelhuis Hengelo www.kleinpoelhuis.com
IJzerhandel Knoef  www.knoef.com
Kompactor Heftrucks www.kompactor.nl
Apotheek Koop www.apotheekkoop.nl
KP Industrial Maintenance www.kleinpoelhuis.com
KTR  www.ktr.com
Kwalitaria Hengelose Esch www.hengeloseesch.kwalitaria.nl
LaserGame Hengelo – De Tapperij www.lasergamehengelo.nl
L.E.C.  www.lecbv.nl
Leco Staalbouw b.v.
Legtenberg Installatietechniek  www.let.nl
Loohuis Heftruckservice  www.loohuisheftruckservice.nl
Van Loon Reclame & Piepschuim www.vanloonreclame.nl
Van Marle Grafische Bedrijven  www.vanmarle.nl
Merlijn Foodclub www.clubmerlijn.nl
mk Products  www.mk-group.com
Mokana Meubelen Enschede www.mokana.nl
Mooi by me www.mooibyme.nl
Movements Watch Service www.watchservice.nl
Nautus www.nautus.nl
Netwerk Nederland www.netwerk-nederland.nl
Buro Fons Nijland www.fonsnijland.nl
Nijwa Groep  www.nijwa.nl
NLG Werkvermogen www.nlgwerkvermogen.nl
Olde Kalter www.oldekalter-hgl.nl
OZF Achmea www.ozf.nl
Café PECA
Popscool www.popscool.nl
Powerspex Instrumentation www.powerspex.nl
Preston Palace www.prestonpalace.nl
Previder www.previder.com
Ricoh Document Center Enschede  www.dcenschede.nl
Fotostudio Jos Rikkerink www.josrikkerink.nl
Riwal www.riwal.com
Roetgerink www.roetgerink.nl
RRS Enschede www.rrs.nl
Safetyproof www.safetyproof.nl
Schouwburg Hengelo www.schouwburghengelo.nl
Sickman Personenvervoer  www.sickman.nl
Sigmax www.sigmax.nl
Sportverlichting.com www.sportverlichting.com
Stairway Trappen  www.stairwaytrappen.nl
Steakhouse Royal Argentina www.royalargentina.nl
Aannemersbedrijf Steggink  www.aannemersbedrijfsteggink.nl
SWB www.swb.nl
Thoma Post Makelaars Hengelo www.thomapost.nl/vestiging/makelaar-hengelo
Toletto  www.toletto.com
Valadis www.valadis.nl
Veritas security www.veritassecurity.nl
Vincent Zonwering www.vincentzonwering.nl
Visionflex Reclame www.visionflex.nl
VST Verspaning Service Twente  www.vstbv.nl
Weghorst Oliko Retail  www.avia.nl/weghorst
Dr. Weigert Nederland  www.drweigert.nl
Ter Wengel Schilderwerken www.terwengel.nl
Weserve  www.weserve.nl
Notariskantoor Wilbrink & Den Otter  www.wilbrinkdenotter.nl
Wissink, de Twentse verhuizer  www.detwentseverhuizer.nl
Yip’s Snooker, Darts & Bowlingcentrum Hengelo www.yips.nl
Zuivelhoeve Hengelose Esch  www.zuivelhoeve-hengelose-esch.nl
Zuiver Arbeidsrecht www.zuiverarbeidsrecht.nl

 

Sickman personenvervoerDr. WeigertEurosport BorneMK Technology GroupCanisaEgberink dakbedekkingenVan Loon beletteringBuro Fons NijlandValadisHypotheekcompany HengeloRiwal HengeloKnoef, specialist voor bouw en industrieBDOOZF | AchmeaLegtenberg ElektrotechniekNetwerk NederlandBCT Architecten, ingenieurs en adviseursPopScoolPreviderSigmaxLoohuis HeftruckservicePowerspexVincent zonweringbunte kleur en interieurAannemersbedrijf Steggink BVKey West Bedding BVVisionflexBloom PersoneelsdienstenDroste BouwgroepKlein Poelhuis InstallatietechniekArt2CoolHuiskes Kokkeler AutoleaseEetcafe De Blauwe EngelNLG WerkvermogenTolettoGI Business promotorsFysio Centrum KammingaVST verspaning