Maandag 22 april

Columbia – Achilles ’12
(competitie)

Sportpark: De Winkewijert, Apeldoorn
Aanvang: 14.00 uur

Businessclub leden

Ons ledenbestand per 1/1/2019 (alfabetisch):

AB Inbev Nederland www.ab-inbev.nl
BCT Architecten, ingenieurs & adviseurs www.bctarchitecten.nl
BDO Hengelo, accountants & belastingadviseurs www.bdo.nl
Eetcafé De Blauwe Engel www.eetcafedeblauweengel.nl
Bloom Personeelsdiensten www.bloompersoneel.nl
Thuisin Bunte Kleur en Interieur www.thuisin.nl/vestiging/thuisin-bunte
Eurosport Borne  www.eurosportborne.nl
Thijs Geerdink Advocatenkantoor www.tgadvocatenkantoor.nl
GI Business Promotors www.gibp.nl
Huiskes-Kokkeler Automobielbedrijven b.v. www.huiskes-kokkeler.nl
Fysio Centrum Nederland www.fysiocentrumkamminga.nl
Kamphuis Koeriers b.v. www.kamphuis-koeriers.nl
Key West Bedding b.v. www.keywestbedding.nl
Klein Poelhuis Hengelo b.v. www.kleinpoelhuis.com
Legtenberg Elektrotechniek b.v. www.let.nl
Loohuis Heftruckservice b.v. www.loohuisheftruckservice.nl
Van Marle Grafische Bedrijven b.v. www.vanmarle.nl
Merlijn Foodclub www.clubmerlijn.nl
Netwerk Nederland www.netwerk-nederland.nl
NLG Werkvermogen www.nlgwerkvermogen.nl
OZF Achmea www.ozf.nl
Powerspex Instrumentation b.v. www.powerspex.nl
Previder www.previder.com
Ricoh Document Center Enschede  www.dcenschede.nl
Riwal www.riwal.com
Roetgerink www.roetgerink.nl
Roberto Romero www.roberto-romero.com
Safetyproof www.safetyproof.nl
Sigmax Corporate www.sigmax.nl
Stairway Trappen b.v. www.stairwaytrappen.nl
Thoma Post Makelaars Hengelo www.thomapost.nl/vestiging/makelaar-hengelo
Toletto b.v. www.toletto.com
Valadis www.valadis.nl
Vincent Zonwering www.vincentzonwering.nl
Visionflex Reclame www.visionflex.nl
Dr. Weigert Nederland b.v. www.drweigert.nl
Notariskantoor Wilbrink & Den Otter www.wilbrinkdenotter.nl

Aannemersbedrijf Steggink BVPowerspexVan Loon beletteringEetcafe De Blauwe EngelKnoef, specialist voor bouw en industrieCanisaLegtenberg ElektrotechniekPreviderbunte kleur en interieurOZF | AchmeaPopScoolRiwal HengeloBuro Fons NijlandMK Technology GroupKey West Bedding BVEurosport BorneEgberink dakbedekkingenTolettoHuiskes Kokkeler AutoleaseGI Business promotorsVST verspaningBCT Architecten, ingenieurs en adviseursVisionflexBloom PersoneelsdienstenVincent zonweringDroste BouwgroepKlein Poelhuis InstallatietechniekNetwerk NederlandSickman personenvervoerArt2CoolValadisLoohuis HeftruckserviceDr. WeigertFysio Centrum KammingaNLG WerkvermogenSigmaxHypotheekcompany HengeloBDO