• IN MEMORIAM – BENNIE NIJHOF

    Onverwacht, op 71 jarige leeftijd, is Bennie Nijhof overleden. Vele jaren terug de keeper met zijn grote gestalte en recent nog altijd actief om een buffet te verzorgen of het bezoeken van een wedstrijd op ’t Wilbert.

    Dat is in één zin Bennie en Achilles ’12. Toen hij 6 was werd hij lid van Achilles. Hij werd keeper, en dat kon hij. Hij benutte zijn forse postuur op faire en sportieve wijze. Hij keepte vele jaren in het eerste echte vriendenelftal, het elftal van Te Wierik. In de jaren dat zaalvoetbal een bloeiende tak was, was Bennie keeper van het eerste team.

    Bennie was jarenlang ook het gezicht van slagerij Nijhof aan de Boekeloseweg. In die hoedanigheid verzorgde hij menig buffet, vleesschoten en BBQ voor allerlei activiteiten bij de club. Als middenstander steunde hij op die manier onze vereniging. Ook toen hij met de slagerij was gestopt, deed hij dat als freelance slager bij een hem bekende supermarkt.

    Bennie: keeper, slager, sponsor. En vooral een plezierige persoonlijkheid en levensgenieter. Het is moeilijk te bevatten dat hij er niet meer is.

    Achilles ’12 wenst Sylvia, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies.

    Op onderstaande foto Bennie als keeper van het eerste zaalteam in 1981