• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Losser JO19-1

    VS

    Achilles '12 JO19-1

    23 november 201914:30 uur
    Sportpark Brilmansdennen veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Achilles '12 JO19-1

    0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Stoelinga, MengsTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Terink, NickTechnische stafTrainer
  • Komende Trainingen

    DatumVeldKleedkamerOpmerkingen
    ma 25-nov. 20:00Veld 1 LinksKleedkamer 01
    do 28-nov. 20:00Veld 1 LinksKleedkamer 01
    ma 02-dec. 20:00Veld 1 LinksKleedkamer 01
    do 05-dec. 20:00Veld 1 LinksKleedkamer 01
    ma 09-dec. 20:00Veld 1 LinksKleedkamer 01
    do 12-dec. 20:00Veld 1 LinksKleedkamer 01
    ma 16-dec. 20:00Veld 1 LinksKleedkamer 01
    do 19-dec. 20:00Veld 1 LinksKleedkamer 01
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 14:30Losser JO19-1 - Achilles '12 JO19-1Sportpark Brilmansdennen
    30 nov. 15:00Bon Boys JO19-1 - Achilles '12 JO19-1Sportpark De Greune
    7 dec. 14:15Achilles '12 JO19-1 - Wilhelminaschool JO19-1Sportpark 't Wilbert
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.Vogido JO19-1 - Achilles '12 JO19-10 - 1
    16 nov.Achilles '12 JO19-1 - Tubantia JO19-11 - 1
  • Poulestanden Achilles '12 JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI JO19-1321011657
    2Achilles '12 JO19-1321010557
    3Hulzense Boys JO19-131028803
    4Lemelerveld JO19-13003212-100

    Poulestanden Achilles '12 JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bon Boys JO19-186021910918
    2Achilles '12 JO19-1851232201216
    3Tubantia JO19-184401811716
    4Losser JO19-18512169716
    5Victoria '28 JO19-1750223111215
    6De Tubanters 1897 JO19-184132728-113
    7Sparta E. JO19-1840437231412
    8Sportlust Glanerbrug JO19-172231319-68
    9Vogido JO19-181341522-76
    10SV De Lutte JO19-181251429-155
    11Wilhelminaschool JO19-181251736-195
    12SDC '12 JO19-181071831-133
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boer, SebastianTeamspeler
    Groote, Lucas deTeamspeler
    Jerjes, StevenTeamspeler
    Mahadewsing, RyanTeamspeler
    Reekers, MadsTeamspeler
    Rosink, MaxTeamspeler
    Simsek, EmreTeamspeler
    Stoelinga, LuucTeamspeler
    Swijghuizen, MerynTeamspeler
    Veenstra, BramTeamspeler
    Zijlstra, MaxTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.