• JO19-2 Veld Zaterdag man

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Achilles '12 JO19-2

    VS

    TVO JO19-1

    01 februari 202014:15 uur
    Sportpark 't Wilbert KG 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Achilles '12 JO19-2

    0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Mulder, EdwinOverige stafTeammanager
  • Komende Trainingen

    DatumVeldKleedkamerOpmerkingen
    do 30-jan. 20:30KG 1 Rechts03
    do 30-jan. 20:30KG 1 Rechts03
    ma 03-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    ma 03-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    do 06-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    do 06-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    ma 10-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    ma 10-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    do 13-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    do 13-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    ma 17-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    ma 17-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    do 20-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    do 20-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    ma 24-feb. 20:30KG 1 Rechts03
    ma 24-feb. 20:30KG 1 Rechts03
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:15Achilles '12 JO19-2 - TVO JO19-1Sportpark 't Wilbert
    8 feb. 12:30Losser JO19-2 - Achilles '12 JO19-2Sportpark Brilmansdennen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Achilles '12 JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 JO19-2211015694
    2SVBV JO19-1211014774
    3s.v. Rijssen JO19-12002117-160

    Poulestanden Achilles '12 JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 JO19-2990047113627
    2Borne JO19-11071246192722
    3EMOS JO19-1860239142518
    4ATC '65 JO19-5850332161615
    5Oranje Nassau JO19-4850329191015
    6KOSC JO19-284131723-613
    7Sportlust Glanerbrug JO19-2103162333-1010
    8Avanti W. JO19-2102262747-208
    9ATC '65 JO19-4101453056-267
    10Wilhelminaschool JO19-270341837-193
    11SDC '12 JO19-2100281649-332

    Poulestanden Achilles '12 JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 JO19-211007433
    2VIOD JO19-311004133
    3Ajax B JO19-111004223
    4SP Lochem JO19-311002203
    5AD '69 JO19-100000000
    6RKSV Bornerbroek JO19-100000000
    7EMOS JO19-100000000
    8Gorssel JO19-100000000
    9Warnsveldse Boys JO19-210012200
    10FC Dinxperlo JO19-2100124-20
    11ATC '65 JO19-5100147-30
    12ST: vv Montferland JO19-1100114-30

    Poulestanden Achilles '12 JO19-2 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EMOS JO19-111005233
    2Achilles '12 JO19-211002023
    3AD '69 JO19-100000000
    4Ajax B JO19-100000000
    5Gorssel JO19-100000000
    6Haaksbergen JO19-200000000
    7avc Heracles JO19-300000000
    8KOSC JO19-300000000
    9SP Lochem JO19-300000000
    10Quick '20 JO19-400000000
    11ST: Ratti/Vorden JO19-100000000
    12SJO ZZC JO19-200000000
    13SVGG JO19-100000000
    14ST: Terborg/Silvolde JO19-200000000
    15VIOD JO19-300000000
    16Wilhelminaschool JO19-300000000
    17SVZW JO19-3100102-20
    18RKSV Bornerbroek JO19-1100125-30

    Poulestanden Achilles '12 JO19-2 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 JO19-200000000
    2AJC '96 JO19-100000000
    3Avanti W. JO19-100000000
    4FC Berghuizen JO19-100000000
    5Bon Boys JO19-200000000
    6Delden JO19-100000000
    7DTC '07 JO19-100000000
    8EMOS JO19-100000000
    9Losser JO19-200000000
    10LSV JO19-100000000
    11Saasveldia JO19-100000000
    12Sparta E. JO19-300000000
    13TVO JO19-100000000

    Poulestanden Achilles '12 JO19-2 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 JO19-200000000
    2AD '69 JO19-100000000
    3Ajax B JO19-100000000
    4EMOS JO19-100000000
    5Gorssel JO19-100000000
    6Haaksbergen JO19-200000000
    7avc Heracles JO19-300000000
    8KOSC JO19-300000000
    9SP Lochem JO19-300000000
    10Quick '20 JO19-400000000
    11ST: Ratti/Vorden JO19-100000000
    12SJO ZZC JO19-200000000
    13SVGG JO19-100000000
    14ST: Terborg/Silvolde JO19-200000000
    15VIOD JO19-300000000
    16Wilhelminaschool JO19-300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brunnenkreef, RijkTeamspeler
    Kürkcü, BarbarosTeamspeler
    Leusink, DaveTeamspeler
    Lodder, DionTeamspeler
    Wanningen, FlorianTeamspeler
    Woortman, PascalTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.