• Organisatie

  • Bestuur

    FunctieNaamE-mailadres
    Voorzitter:Henk Bijenvoorzitter@achilles12.nl
    Secretaris:Paul Nieuwenhuissecretaris@achilles12.nl
    Penningmeester:Rick Dekkerspenningmeester@achilles12.nl
    Jeugd zaken: Niels Bijen bestuur-jeugd@achilles12.nl
    Algemene zaken: Henry Tijhuis bestuur-algemenezaken@achilles12.nl
    Technische zaken: Jody van den Bergbestuur-tc@achilles12.nl
    Vrijwilligers zaken: Mirjam Damveld bestuur-vrijwilligerszaken@achilles12.nl
    Marketing zaken: Erik Lammers bestuur-marketing@achilles12.nl
  • Wedstrijdzaken

    FunctieNaamMailadres
    Wedstrijdsecretaris:Edwin Mulderwedstrijdsecretaris@achilles12.nl
    Consul Zaterdag:Peter Kalkhaarconsul-zaterdag@achilles12.nl
    Consul Zondag:Theo Onwijnconsul-zondag@achilles12.nl
    Scheidsrechterscoördinator:Mark Kremerscheidsrechterscoordinator@achilles12.nl
  • Groepscoördinatoren senioren

    FunctieNaamMailadres
    Senioren GC:Bas Krabbenbosbaskrabbenbos@gmail.com
    Vrouwen GC:Jeroen Haverkate jeroen_haverkate@hotmail.com
    G-voetbal GC:Meriam Gort achilles12gvoetbal@outlook.com
    Tom Kleinluchtenbeld tomkleinluchtenbeld@gmail.com
  • Technisch coördinatoren jeugd (TCJ)

    FunctieNaamMailadres
    O17-O19 TC:Raymond van het Bolscherr.vanhetbolscher@gmail.com
    O15-O13 TC:Michel Vondermichelvonder@live.nl
    O9-O10-O11-O12 TC:Erik Reuverserik_reuvers@hotmail.nl
  • Groepscoördinatoren jeugd (GCJ)

    FunctieNaamMailadres
    O19 GC:Martin Krabbem.j.krabbe@home.nl
    O17 GC:Christian Koelchristian@koel.tk
    O15 GC:Remco Hondeborgr.hondeborg@home.nl
    O13 GC:Wouter Bekkernenswbekkernens@hotmail.com
    O12 GC:Barry van Spronzenbarryvanspronsen@hotmail.com
    O11 GC:Hans Nijmanhansnijman7@hotmail.com
    O10 GC:Niels Bijenbestuur-jeugd@achilles12.nl
    O9 GC:Hans Nijmanhansnijman7@hotmail.com
    O8 GC:Benno Goosenbennogoosen@planet.nl
  • Ondersteuning

    FunctieNaamMailadres
    Beheerder:John Krabbenbosbeheer@achilles12.nl
    Contributie:Wouter van der Vegtcontributie@achilles12.nl
    Ledenadministratie:Wouter van der Vegtledenadministratie@achilles12.nl
    Vrijwilligerscoördinator:John Krabbenbosvrijwilligers@achilles12.nl
    Vertrouwenspersoon:Marieke Reuversvcp@achilles12.nl
    Webmaster:Raymond Wienk & Erik Wiggerswebmaster@achilles12.nl
    Social Media:Nelleke Schabossocialmedia@achilles12.nl
    Jeugdfonds Sport & Cultuur:Hans Kamphuisjeugdsportfonds@achilles12.nl
    Stagebegeleidster:Emanuelle Busstage@achilles12.nl