• Organisatie

  • Bestuur

    FunctieNaamE-mailadresTelefoonnummer
    Voorzitter:Henk Bijenvoorzitter@achilles12.nl
    Secretaris:Paul Nieuwenhuissecretaris@achilles12.nl
    Penningmeester:Rick Dekkerspenningmeester@achilles12.nl
    Jeugd zaken: Niels Bijen bestuur-jeugd@achilles12.nl
    Technische zaken: Jody van den Bergbestuur-tc@achilles12.nl
    Algemene zaken: Henry Tijhuis bestuur-algemenezaken@achilles12.nl
    Vrijwilligers zaken: Mirjam Damveld bestuur-vrijwilligerszaken@achilles12.nl
  • Management

    Functie Naam Mailadres Telefoonnummer
    Verenigingsmanager:John Krabbenbosverenigingsmanager@achilles12.nl
    Clubhuisbeheer:John Krabbenbosverenigingsmanager@achilles12.nl
  • Technische zaken

    FunctieNaamMailadresTelefoonnummer
    Technisch manager:Freek van Oenenvoetbalzaken@achilles12.nl
  • Wedstrijdzaken

    FunctieNaamMailadresTelefoonnummer
    Wedstrijdsecretaris Junioren:Edwin Mulderwedstrijdsecretaris-jeugd@achilles12.nl06-11081993
    Wedstrijdsecretaris Senioren:Edwin Mulderwedstrijdsecretaris-senioren@achilles12.nl06-11081993
    Veld- en kleedkamer indeling:Edwin MulderVeldindeler@achilles12.nl06-11081993
    Consul Zaterdag:Peter Kalkhaarconsul-zaterdag@achilles12.nl06-50227719
    Consul Zondag:Theo Onwijnconsul-zondag@achilles12.nl
    Scheidsrechterscoördinator:Mark Kremerscheidsrechterscoordinator@achilles12.nl06-53729550
  • Groepsco√∂rdinatoren

    FunctieNaamMailadresTelefoonnummer
    Hoofdleider Senioren:Bas Krabbenbosgc-s@achilles12.nl
    Hoofdleider JO19:Martin Krabbegc-jo19@achilles12.nl
    Hoofdleider JO17:Raymond van het Bolschergc-jo17@achilles12.nl
    Hoofdleider JO15:Michel Vondergc-jo15@achilles12.nl
    Hoofdleider JO13:Wouter Bekkenensgc-jo13@achilles12.nl
    Hoofdleider JO12:Selcuk Bakacakgc-jo12@achilles12.nl
    Hoofdleider JO11:Hans Nijmangc-jo11@achilles12.nl
    Hoofdleider JO10:Hans Nijmangc-jo10@achilles12.nl
    Hoofdleider JO9:Niels Bijengc-jo9@achilles12.nl
    Hoofdleider Barkels en JO8:Benno Goosengc-barkels@achilles12.nl
    Hoofdleider Vrouwen: Jeroen Haverkate:gc-vr@achilles12.nl
    Hoofdleider G-voetbal:Joey Huijgensgc-g@achilles12.nl
  • Administratie en communicatie

    FunctieNaamMailadresTelefoonnummer
    Contributie:Wouter van der Vegtcontributie@achilles12.nl
    Ledenadministratie:Wouter van der Vegtledenadministratie@achilles12.nl
    Jeugd Sport Fonds:vacaturejeugdsportfonds@achilles12.nl
    Webmaster:Raymond Wienk & Erik Wiggerswebmaster@achilles12.nl
    Social Media:Nelleke Schabos socialmedia@achilles12.nl
    Vertrouwenscontactpersoon:Vacaturevcp@achilles12.nl