• Wedstrijdprogramma Uit

    Datum-WedstrijdDetails
    za 01-okt. 08:30regulierTubantia JO9-3 - Achilles '12 JO9-4
    za 01-okt. 08:30regulierNEO JO8-1 - Achilles '12 JO8-1
    za 01-okt. 08:30regulierSDC '12 JO9-6 - Achilles '12 JO9-5JM
    za 01-okt. 09:00regulierKOSC JO11-2 - Achilles '12 JO11-3JM
    za 01-okt. 09:00regulierZenderen Vooruit JO10-2JM - Achilles '12 JO10-3
    za 01-okt. 09:45regulierExcelsior '31 JO13-1 - Achilles '12 JO13-1
    za 01-okt. 10:15regulierATC '65 JO15-3 - Achilles '12 JO15-2
    za 01-okt. 11:00regulierNEO JO13-3 - Achilles '12 JO13-3
    za 01-okt. 11:15regulierRigtersbleek MO17-1 - Achilles '12 MO17-1
    za 01-okt. 11:15regulierLSV JO9-1 - Achilles '12 JO9-1JM
    za 01-okt. 11:25regulierBWO JO15-4 - Achilles '12 JO15-4JM
    za 01-okt. 11:30regulierTubantia JO15-3JM - Achilles '12 JO15-3
    za 01-okt. 11:30regulierRKSV Bornerbroek JO12-1 - Achilles '12 JO12-1
    za 01-okt. 13:00regulierRigtersbleek JO19-1 - Achilles '12 JO19-1
    za 01-okt. 14:30regulierSparta E. 3 - Achilles '12 2
    za 01-okt. 15:00regulierv.v. Hellendoorn VR1 - Achilles '12 VR1
    za 01-okt. 15:00regulierQuick '20 1 - Achilles '12 1
    za 01-okt. 15:00regulierKOSC 3 zat - Achilles '12 6
    za 01-okt. 15:00regulierBWO 3 - Achilles '12 3
    za 01-okt. 16:15regulierS.V. Losser 7 - Achilles '12 5
    za 08-okt. 08:30regulierRigtersbleek JO8-2 - Achilles '12 JO8-4
    za 08-okt. 08:30regulierS.V. Losser JO10-2 - Achilles '12 JO10-2
    za 08-okt. 08:30regulierBon Boys JO11-1JM - Achilles '12 JO11-1JM
    za 08-okt. 09:00regulierBentelo JO9-1 - Achilles '12 JO9-2
    za 08-okt. 09:30regulierRohda Raalte JO8-1 - Achilles '12 JO8-1
    za 08-okt. 10:00regulierHengelo JO8-1 - Achilles '12 JO8-3
    za 08-okt. 10:00regulierDZC '68 JO13-1 - Achilles '12 JO13-1
    za 08-okt. 10:00regulierRood Zwart JO8-1JM - Achilles '12 JO8-2
    za 08-okt. 10:00regulierHeracles avc JO11-2JM - Achilles '12 JO11-2
    za 08-okt. 10:15regulierOranje Nassau JO17-1 - Achilles '12 JO17-1
    za 08-okt. 10:30regulierJuliana '32 JO9-1 - Achilles '12 JO9-3
    za 08-okt. 12:15regulierDrienerlo 4 - Achilles '12 5
    za 08-okt. 13:00regulierST Bonboys/Hoeve Vooruit MO17-1 - Achilles '12 MO17-1
    za 08-okt. 13:00regulierRigtersbleek 2 - Achilles '12 2
    za 08-okt. 13:00regulierBWO MO15-1 - Achilles '12 MO15-1 (9-tal)
    za 08-okt. 14:00regulierNEO G1 - Achilles '12 G1
    za 08-okt. 14:30regulierHaaksbergen JO19-2 - Achilles '12 JO19-2
    za 08-okt. 14:30regulierVictoria '28 O23-1 - Achilles '12 O23-2
    za 08-okt. 14:30regulierasv Dronten 1 - Achilles '12 1
    zo 09-okt. 10:00regulierGVV Eilermark 3 - Achilles '12 2
    vr 14-okt. 20:00regulierTubantia 35+3 - Achilles '12 35+2
    vr 14-okt. 20:00regulierTubantia 35+4 - Achilles '12 35+3
    vr 14-okt. 20:00regulierBWO 35+1 - Achilles '12 35+1
    vr 14-okt. 20:30regulierDSVD 35+1 - Achilles '12 35+4
    vr 14-okt. 21:00regulierHengelo 35+1 - Achilles '12 35+2
    vr 14-okt. 21:30regulierRood Zwart 35+1 - Achilles '12 35+3
    vr 14-okt. 21:30regulierBarbaros 35+1 - Achilles '12 35+1
    vr 14-okt. 21:30regulierBZSV de Blauwwitters 35+1 - Achilles '12 35+4
    za 15-okt. 14:30regulierDen Ham VR1 - Achilles '12 VR1
    za 15-okt. 15:00regulierBWO 5 - Achilles '12 4
    za 15-okt. 16:15regulierS.V. Losser 6 - Achilles '12 3
    za 15-okt. 16:45regulierQuick '20 13 - Achilles '12 6
    di 25-okt. 20:00bekerOranje Nassau O21-1 - Achilles '12 O21-1
    za 29-okt. 10:00regulierTVC '28 JO13-1 - Achilles '12 JO13-1
    za 29-okt. 12:30regulierReutum G1JM - Achilles '12 G1
    za 29-okt. 14:30regulierHulzense Boys 1 - Achilles '12 1
    za 29-okt. 14:30regulierSP Lochem 2 - Achilles '12 2
    za 29-okt. 15:00regulierBWO O23-2 - Achilles '12 O23-2

    Programma Thuis