Home
Voetbalzaken
Informatie
Wedstrijden
Wedstrijdprogramma Thuis
Wedstrijdprogramma Uit
Uitslagen
Speeldagenkalender
Afgelastingen
Scheidsrechtersaanstellingen
Trainingsschema
Toernooien
BDO Bedrijventoernooi
Darttoernooi
Dochter-Ouder Toernooi
Joubert Toernooi
Nieuwjaarstoernooi
Wedstrijdverslag uploaden
Senioren
Mannen
1e
2e (zaterdag)
2e (zondag)
3e
4e
5e
6e
O23-2
O21-1
35+ 1
35+ 2
35+ 3
35+ 4
Vrouwen
VR1 (Achilles '12/ATC '65)
VR2 (Achilles '12/ ATC '65)
G Voetbal
G1
G2
Walking Football
Jeugd
Jeugdvoetbalbeleidsplan
Technisch voetbalbeleidsplan
Teamindeling 2023-2024
Junioren
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
MO17-1
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
MO15-1
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
MO9-6
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
Mini's Barkel
Clubzaken
Over Achilles '12
Organisatie
Ledenadministratie
Lidmaatschap
Aanmelden
Contributie
Tegemoetkoming contributie
Preventiebeleid
Reglement accommodatie
Agenda
Vrijwilligers
Informatie
Vacatures
Stappenplan aanvraag VOG
Aanmeldingsformulier vrijwilligers
Sponsoring
Onze sponsoren
Businessclub Achilles '12
Sponsormogelijkheden
Vrienden van Achilles '12
Contact
Sportpark 't Wilbert
Achilles '12 in de media
Home
Voetbalzaken
+
Informatie
Wedstrijden
+
Wedstrijdprogramma Thuis
Wedstrijdprogramma Uit
Uitslagen
Speeldagenkalender
Afgelastingen
Scheidsrechtersaanstellingen
Trainingsschema
Toernooien
+
BDO Bedrijventoernooi
Darttoernooi
Dochter-Ouder Toernooi
Joubert Toernooi
Nieuwjaarstoernooi
Wedstrijdverslag uploaden
Senioren
+
Mannen
+
Mannen
1e
2e (zaterdag)
2e (zondag)
3e
4e
5e
6e
O23-2
O21-1
35+ 1
35+ 2
35+ 3
35+ 4
Vrouwen
+
VR1 (Achilles '12/ATC '65)
VR2 (Achilles '12/ ATC '65)
G Voetbal
+
G1
G2
Walking Football
Jeugd
+
Jeugdvoetbalbeleidsplan
Technisch voetbalbeleidsplan
Teamindeling 2023-2024
Junioren
+
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
MO17-1
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
MO15-1
Pupillen
+
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
MO9-6
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
Mini's Barkel
Clubzaken
+
Over Achilles '12
Organisatie
Ledenadministratie
+
Lidmaatschap
Aanmelden
Contributie
Tegemoetkoming contributie
Preventiebeleid
Reglement accommodatie
Agenda
Vrijwilligers
+
Informatie
Vacatures
Stappenplan aanvraag VOG
Aanmeldingsformulier vrijwilligers
Sponsoring
+
Onze sponsoren
Businessclub Achilles '12
Sponsormogelijkheden
Vrienden van Achilles '12
Contact
+
Sportpark 't Wilbert
Achilles '12 in de media
Wedstrijdprogramma Thuis
Datum/tijd
Wedstrijd
Wedstrijd
Status
Veld
KKT
KKU
Details
wo 20-mrt. 19:00
regulier
Achilles '12 JO15-1 - De Esch JO15-1
Te spelen
veld 3
za 23-mrt. 09:00
regulier
Achilles '12 JO10-4 - Quick '20 JO10-4
Te spelen
veld 1 A1
za 23-mrt. 09:00
regulier
Achilles '12 JO11-1JM - De Esch JO11-1
Te spelen
veld 2 B
za 23-mrt. 10:15
regulier
Achilles '12 MO11-1 - ATC '65 MO11-2
Te spelen
veld 1 A
za 23-mrt. 10:15
regulier
Achilles '12 JO12-1 - SP Lochem JO12-1JM
Te spelen
veld 1 B
za 23-mrt. 10:15
Inhaal
Achilles'12 JO11-1 - De Esch JO11-1
Te spelen
veld 1 A
za 23-mrt. 10:15
Oefen
Achilles'12 JO11-4 - Naam volgt
Te spelen
veld 3 A
za 23-mrt. 12:00
regulier
Achilles '12 JO15-1 - Rigtersbleek JO15-1
Te spelen
veld 4
za 23-mrt. 12:00
regulier
Achilles '12 JO15-3 - Quick '20 JO15-9
Te spelen
veld 1
za 23-mrt. 12:00
regulier
Achilles '12 JO17-3 - Quick '20 JO17-6
Te spelen
veld 3
za 23-mrt. 12:00
regulier
Achilles '12 MO20-1 - Sportlust Vroomshoop MO20-1
Te spelen
veld 2
za 23-mrt. 14:00
regulier
ST Achilles'12/ATC'65 VR2 - Vogido VR2
Te spelen
veld 2
za 23-mrt. 14:00
regulier
Achilles '12 JO17-4 - Haaksbergen JO17-1
Te spelen
veld 3
za 23-mrt. 14:00
regulier
Achilles '12 JO15-2 - BWO JO15-2
Te spelen
veld 4
za 23-mrt. 14:30
regulier
Achilles '12 1 - Sparta E. 1
Te spelen
veld 1
za 23-mrt. 16:00
regulier
Achilles '12 4 - Wilhelminaschool 3
Te spelen
veld 2
di 26-mrt. 18:30
regulier
Achilles '12 JO12-1 - Victoria'28 JO12-1JM
Te spelen
veld 2 A
di 26-mrt. 20:00
regulier
ST Achilles'12/ATC'65 VR2 - BWO VR1
Te spelen
veld 2
wo 27-mrt. 20:00
beker
Achilles '12 2 - TVC '28 2
Te spelen
veld 1
za 30-mrt. 10:15
regulier
Achilles '12 JO17-1 - Quick '20 JO17-2
Te spelen
veld 4
za 30-mrt. 14:00
regulier
Achilles '12 2 - De Zweef 2
Te spelen
veld 1
08
01
za 30-mrt. 16:00
regulier
Achilles '12 6 - Blauw Wit '66 4
Te spelen
veld 1
vr 05-apr. 19:30
regulier
Achilles '12 35+2 - Barbaros 35+1
Te spelen
veld 5 B
vr 05-apr. 20:00
regulier
Achilles '12 35+1 - Tubantia 35+1
Te spelen
veld 1 A
vr 05-apr. 20:30
regulier
Achilles '12 35+4 - Juliana '32 35+3
Te spelen
veld 1 A
vr 05-apr. 21:00
regulier
Achilles '12 35+2 - Juliana '32 35+2
Te spelen
veld 5 B
vr 05-apr. 21:30
regulier
Achilles '12 35+4 - ATC '65 35+1
Te spelen
veld 1 B
vr 05-apr. 21:30
regulier
Achilles '12 35+1 - Wilhelminaschool 35+1
Te spelen
veld 1 A
za 06-apr. 10:15
regulier
Achilles '12 JO17-1 - Stevo JO17-1
Te spelen
veld 2
za 06-apr. 10:15
regulier
Achilles '12 JO13-1 - BWO JO13-1
Te spelen
veld 1
za 06-apr. 12:00
regulier
Achilles '12 MO15-1 - ATC '65 MO15-2
Te spelen
veld 2
za 06-apr. 12:00
regulier
Achilles '12 JO19-1 - KOSC JO19-1
Te spelen
veld 1
za 06-apr. 12:00
regulier
Achilles '12 G1 - NEO G1
Te spelen
veld 3 A
za 06-apr. 14:00
regulier
Achilles '12 2 - SDC '12 2
Te spelen
veld 4
za 06-apr. 14:00
regulier
Achilles '12 5 - Quick '20 14
Te spelen
veld 2
za 06-apr. 14:00
regulier
ST Achilles'12/ATC'65 Vr1 - Ulftse Boys VR1
Te spelen
veld 1
za 06-apr. 14:00
regulier
Achilles '12 JO17-4 - v.v. Twenthe JO17-2
Te spelen
veld 3
za 06-apr. 16:00
regulier
Achilles '12 6 - FC Eibergen 4
Te spelen
veld 1
wo 10-apr. 20:00
regulier
Achilles '12 6 - SP Haarlo 3
Te spelen
veld 3
za 13-apr. 10:15
regulier
Achilles '12 JO13-2JM - De Tubanters 1897 JO13-3
Te spelen
veld 1
za 13-apr. 12:00
regulier
Achilles '12 JO17-3 - Enter Vooruit JO17-2
Te spelen
veld 2
za 13-apr. 12:00
regulier
Achilles '12 JO15-3 - S.V. Losser JO15-6
Te spelen
veld 1
za 13-apr. 12:00
regulier
Achilles '12 JO15-1 - TVC '28 JO15-1
Te spelen
veld 4
za 13-apr. 12:00
regulier
Achilles '12 MO15-1 - NEO MO15-1
Te spelen
veld 3
za 13-apr. 13:30
regulier
Achilles '12 JO15-2 - Rigtersbleek JO15-2
Te spelen
veld 4
za 13-apr. 14:00
regulier
Achilles '12 O23-2 - BWO O23-1
Te spelen
veld 2
za 13-apr. 14:00
regulier
Achilles '12 JO17-2 - Victoria '28 JO17-2
Te spelen
veld 3
za 13-apr. 14:30
regulier
Achilles '12 1 - Stevo 1
Te spelen
veld 1
za 13-apr. 14:30
regulier
ST Achilles'12/ATC'65 VR2 - Excelsior '31 VR2
Te spelen
veld 2
za 13-apr. 16:00
regulier
Achilles '12 4 - SDC '12 4
Te spelen
veld 2
zo 14-apr. 10:30
regulier
Achilles '12 2 - RSC 6
Te spelen
veld 1
Programma Uit